Nity a nitovacie matice

Náš sortiment zahŕňa širokú škálu nitovacieho materiálu, vrátane nitov a nitovacích matíc. Sme vaším spoľahlivým partnerom pre všetky vaše potreby v oblasti nitovania a spájania nitovaním. Naša ponuka zahŕňa nasledovné typy nitov a nitovacích matíc :

Nity trhacie

Otvorené, tesniace, ryhované, rozlupovacie, pevnostné, vysokopevnostné

Nity rozklepávacie / Nity rúrkové

Pre aplikácie, kde je potrebné spojiť materiály s väčšou hrúbkou alebo zabezpečiť vyššiu pevnosť spoja, sú ideálnym riešením naše nity rozklepávacie a nity rúrkové.

Nitovacie matice

Hladké, ryhované, šesťhranné, s hlavou - zapustenou, plochou, mikro

Nitovacie matice sú kľúčovými prvkami pri vytváraní pevných spojov. S ich pomocou môžete zabezpečiť stabilitu a spoľahlivosť vo vašich konštrukciách.

Lisovacie skrutky a matice

Pre aplikácie, kde je potrebné vytvoriť pevný spoj bez nutnosti prístupu z oboch strán materiálu, sú ideálnym riešením naše lisovacie skrutky a matice. Sú ľahko aplikovateľné a zabezpečujú stabilný spoj.

Navarovacie skrutky a matice

Pre aplikácie, kde je potrebné vytvoriť spoj medzi materiálmi rôznej hrúbky alebo medzi materiálmi rôznej tvrdosti, ponúkame širokú škálu navarovacích skrutiek a matíc, ktoré zabezpečia pevný a spoľahlivý spoj.

Nitovacie kliešte

Ručné, pákové, pneumatické

Pre rýchle a efektívne aplikovanie nít a nitovacích matíc ponúkame široký výber nitovacích klieští. Naše kliešte sú navrhnuté tak, aby zabezpečili presné a spoľahlivé spoje.

S našimi kvalitným nitovacím materiálom a náradím dosiahnete stabilné a spoľahlivé spoje vo vašich konštrukciách. Kontaktujte nás ešte dnes pre viac informácií o našej ponuke.

Prosím, venujte nám pozoronosť.
Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Svoj súhlas môžete vždy upraviť.

Potrebné súbory
Štatistické súbory

Odmietnuť